Home

Behgjet pacolli pasuria

Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit. 08/08/2020 08/08/2020 - by Express.mk. Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42. Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli në Agjencinë Kundër Korrupsion ka deklaruar pasurinë e tij që peshon miliona euro. Sipas formularit të publikuar nga AKK-ja, Pacolli në total pasuri të paluajtshme ka deklaruar 203 milionë e 138 mijë e 996 euro KOSOVË- Behgjet Pacolli, kreu i aleancës Kosova e Re zotëron një shtëpi e cila arrin vlerën sa të gjitha shtëpitë e liderëve të tjerë në vend. Sipas mediave vendase vlera e shtëpisë së Pacollit arrin rreth 18 milionë euro bazuar në regjistrimin për deklarim të pasurisë në agjensinë kundër korrupsionit. Kjo shtëpi ka sipërfaqe 5 [ Behgjet Pacolli është ndoshta politikani më i pasur në Kosovë. Vetëm avioni privat (pasuri e paluajtshme) i Pacollit kushton rreth 10 milionë euro, ndërsa ho..

Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit - express

Kjo është pasuria marramendëse e Behxhet Pacollit - Periskop

Beghjet Pacolli - Collateral damage in an anti-Russia smear campaign - behgjet pacolli pasuria Behgjet Isa Pacolli is a former President of the Republic of Kosovo, and First Deputy Prime Minister in the cabinet of Hashim Thaçi in which he served till the formation of the brand-new federal government on 9 December 2014 Pasuria e Pacollit: Shtëpi, toka, avion privat, vetura, aksione. Pasuria e Pacollit: Shtëpi, toka, avion privat, vetura, aksione . Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka pasuri në vlerë prej miliona euro. Vlera e pasurisë së paluajtshme që ai ka në pronësi jashtë Kosovës është rreth 125 milionë euro. Vetëm avioni privat i Pacollit kushton rreth 10 milionë euro. Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro

Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Pacolli ka edhe tetë vetura në vlerë rreth 1 milion euro, derisa para të.

Fakte Interesante shqip dhe Kuriozitete te cuditshme/SUBSCRIBE Gjera me te cuditshme dhe interesante ne bote/SUBSCRIBE *Download the future of Internet: http.. Shtepia e Ish-presidentit Behgjet Pacolli, vlere prej mbi 23 miljon euro, gjendet ne Hajvali, Prishtinë, Kosovë - http://www.behgjetpacolli.co

Behgjet Pacolli paralajmëron padi ndaj gazetarit EnverPërfaqësuesi i lartë për siguri i Europës nuk u takua meI vetmi nga AKR, Behgjet Pacolli futet në Kuvend

Behgjet Pacolli ist der Sohn von Isa und Nazmije Pacolli. Als zweitältestes von zehn Kindern wuchs Behgjet in ärmlichen Verhältnissen auf dem Lande auf Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Pacolli ka edhe tetë vetura në vlerë [

Zbulohet pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit! Banesa e

Behgjet Pacolli tregon pasurinë marramendëse! 09:32, 08/08/2020. A + A a A-Ish zëvendëskryeministri, Behgjet Pacolli, ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, ndërsa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Behgjet Isa Pacolli (born 30 August 1951) is a Kosovar politician and businessman who served as the First Deputy Prime Minister of Kosovo and Minister of Foreign Affairs from 2017 to 2019 under the Ramush Haradinaj's government. Pacolli is a former President of Kosovo, and previously served as the First Deputy Prime Minister of Kosovo between 2011 and 2014

Rinia është pasuria më e madhe e Kosovës. Rinia është motivi i fuqishëm i angazhimit tim politik. Unë jam gati që të kontriboj në jetësimin e endrrave të.. Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. Deputeti i AKR'së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Shikoj shumë [ Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit të AKR-së. 10:03 / 08.08.2020. Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR) dhe njëherit zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur në Kosovë e padyshim njëri nga më të pasurit në Ballkan. Ai ka deklaruar një pasur prej 340 milionë eurosh, përfshirë edhe aeroplan privat në vlerë 18 milionë euro Behgjet Pacolli udhëhoqi suksesshëm fushatën lobuese për njohjet dhe faktorizimin e Kosovës si shtet në arenën ndërkombëtare, duke zhvilluar takime me më shumë se 100 presidentë, kryeministra, ose mbretër nga shtete të ndryshme të botës. Përkundër faktit që kundërfushata e shtetit serb ndaj Kosovës dhe zotit Behgjet Pacolli ishte e jashtëzakonshme, gjatë kësaj periudhe.

Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit. 08/08/2020 / 09:46 E M Lajme, Lajmee. Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani ne KLANHD & TVKLA Behgjet Isa Pacolli (i lindur më 30 gusht 1951 në Marevc, Prishtinë) është politikan dhe sipërmarrës shqiptar nga Kosova, që ka shërbyer si president i tretë i Republikës së Kosovës. Gjithashtu, ai ka qenë edhe Zëvendëskryeministër i Parë i Republikës së Kosovës ne periudhen 2011/2014

Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit. August 8, 2020. Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Vetëm avioni privat i tij kushton gati 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Pacolli. Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit, vetëm vetura të tipit Mercedes i posedon gjashtë copë . 08/11/2020 11:01 nga: A. R. Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik në Kosovë në vitin 2020. Natyrisht, vëmendja e gjithësecilit shkon tek deklarimi i Behgjet Pacollit, ish-ministrit të Punëve të Jashtme që. Beghjet Pacolli - Collateral damage in an anti-Russia smear campaign - behgjet pacolli pasuria Behgjet Isa Pacolli is a former President o.. Zbulohet pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit (Dalin shifrat e deklarimit) 12 Qershor, 2018 17:57 | 0 shfletime. Madhësia e tekstit: PRISHTINE- Behgjet Pacolli, zëvendëskryeministri i Kosovës, vazhdon të jetë politikani më i pasur në Kosovë. Në deklarimin e pasurisë, ai ka deklaruar pasurinë e tij shumë milionëshe me shumicën e pasurisë së paluajtshme jashtë vendit. Ai. Biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli, ishte i ftuari i brumjes në 'Opinion', ku foli dhe për pasurinë e tij. Pavarësisht këmbënguljes së drejtuesit të emisionit, Pacolli nuk tregoi se sa është pasuria reale e tij, por la të nënkuptohej se është disa miliardë euro. Pasuria ime kalon disa miliardë euro. Nuk ua them dot sa saktësisht, [

Ja pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë së paluajtshme që ai ka në pronësi jashtë Kosovës është rreth 125 milionë euro Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli në Agjencinë Kundër Korrupsion ka deklaruar pasurinë e tij milionëshe. Vetëm pasuria e paluajtshme jashtë Kosovës, Pacolli ka deklaruar se kap vlerën e 125 milionë eurove. Në anën tjetër e gjithë pasuria e deklaruar në AKK e Behgjet Pacollit, ka vlerën e 203 milionë e 57 [ Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli në Agjencinë Kundër Korrupsion ka deklaruar pasurinë e tij e cila nuk është e paktë. Agjencia Kundër Korrupsionit 06.6.201

Në emisionin Opinion, Behgjet Pacolli duke theksuar se kompanitë e tij në Kosovë nuk kanë përfituar asnjëherë nga politika tregoi me shifra reale se sa është pasuria e tij. Behgjet Pacolli: Unë kam humbje, unë praktikisht nëse sot duhet të heq një vijë unë e shof se politka më ka kushtuar jashtëzakonisht shumë. Asnjëherë. Pasuria e zëvendëskryeministrit të Kosovës nuk mbaron këtu. Ai ka aksione në vlerë miliona euro në 20 kompani, në disa prej të cilave ka aksione 100 %. Pacolli ka edhe miliona euro të kursyera në banka në Prishtinë. Vetëm në një prej këtyre bankave ai ka të kursyera mbi 4 milionë euro. Derisa në dy të tjerat, ai ka të.

Pasuria e ish zëvendëskryeministrit të Kosovës nuk mbaron këtu. Ai ka aksione në vlerë miliona euro në rreth 20 kompani, në disa prej të cilave ka aksione 100 %. Pacolli ka edhe miliona euro të kursyera në banka në Prishtinë. Vetëm në një prej këtyre bankave ai ka të kursyera mbi 4 milionë euro Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. 19:51 | 11 Gusht 2020. 19:51 | 11 Gusht 2020. Deputeti i AKR-së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Shikoj shumë komente.

Behgjet Pacolli dhe pasuria e tij marramendëse!! - YouTub

Pasuria e Behgjet Pacollit. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of Albania Magazine on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Albania Magazine on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now . Related Pages. Gazeta Prishtina. News & Media. Pasuria e çmendur e Behgjet Pacollit, ja sa kushton avioni privat dhe 8 makinat . E Enjte 6 Qershor 2019, 16:07 Gazeta Shqip. Behgjet Pacolli është ndoshta politikani më i pasur në Kosovë. Vetëm avioni privat (pasuri e paluajtshme) i Pacollit kushton rreth 10 milionë euro, ndërsa hoteli në të cilin ai është pronar kap shifrën prej 42 milionë euro. Bota Sot raporton gjithashtu.

Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. August 11, 2020. Deputeti i AKR'së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Shikoj shumë komente dhe artikuj në media për. Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. 0 shares; Prishtinë | 11 Gus 2020 | 19:42 | Nga Ekonomia Online. Deputeti i AKR'së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Pasuria e Behgjet Pacollit. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of Like Nese Je Shqiptar on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Like Nese Je Shqiptar on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account . Not Now. Related Pages. Shqiptar Me Zemer. News. Pasuria e Behgjet Pacollit. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of Kosova Republikë on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Kosova Republikë on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now . Related Pages. Lajme Ditore. Entertainment.

Kjo është pasuria qindra-milionëshe e Behgjet Pacolli

 1. istri dhe
 2. e pasurisë për vitin 2014 në Kosovë, Zëvendëskrye
 3. Në emisionin Opinion, Behgjet Pacolli duke theksuar se kompanitë e tij në Kosovë nuk kanë përfituar asnjëherë nga politika tregoi me shifra reale se sa është pasuria e tij. Behgjet Pacolli : Unë kam humbje, unë praktikisht nëse sot duhet të heq një vijë unë e shof se politika më ka kushtuar jashtëzakonisht shumë
 4. Pasuria e Behgjet Pacollit. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of Gazeta Prishtina Lajme on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Gazeta Prishtina Lajme on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account . Not Now. Related Pages. Gazeta Prishtina.
 5. Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. KOSOVA; LipjaniNews.com; 9 months ago; Deputeti i AKR'së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Shikoj shumë komente dhe.
 6. istri i Kosovës, Behgjet Pacolli, vendosi të dhurojë nga pasuria e tij plot 1 milionë euro. Ky gjest human, është një ndihmë e madhe për të dëmtuarit nga tërmeti i së martës, që shkaktoi 42 viktima, 750 të lënduar dhe mbi 1000 banesa të rrënuara. [
 7. Behgjet Pacolli: Miliona euro ia kam dhënë arrogantes Mimoza Kusari-Lila; Sipas fletarrestit serb, Rifat Jashari e ka mbështetur financiarisht Thaçin, këtë të fundit e quan terrorist ; Ish i burgosuri politik Enver Dugolli, rrëfen se si ishte rrahur Albin Kurti për vdekje në burgun e Lipjanit në vitin 1999; Gruaja e Arben Vitisë në QKUK, burri i Fitore Pacollit në KEK e motra e.

Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij

 1. istri i Kosovës, vazhdon të jetë politikani më i pasur në Kosovë. Në deklari
 2. Borenpanda.com një faqe e njohur për vanitetin dhe shkrimet kushtuar jetes së luksit i ka kushtuar një shkrim të veçantë jetës dhe pasurisë së biznesmenit dhe politikanit shqiptaro-kosovar Behgjet Pacolli. Me titullin Lista e më të të pasurve të botës mahnit shqiptari, ndërsa publikon një foto n
 3. Beghjet Pacolli - Collateral damage in an anti-Russia smear campaign - behgjet pacolli pasuria Behgjet Isa Pacolli is a former President of the Republic of Kosovo, and First Deputy Prime Minister in the cabinet of Hashim Thaçi in which he served till the formation of the brand-new federal government on 9 December 2014. Pacolli wa Behgjet was the second of a household of 10 kids who matured.
 4. Besojeni ose jo, kjo është pasuria e çmendur e Behgjet Pacollit (FOTO) 10:34 / 23.08.2017 Behgjet Pacolli duket se do të bëhet personi kyç për zgjidhjen e ngërçit politik në Kosovë, e cila ka mbetur pa institucione që prej zhvillimit të zgjedhjeve pasi asnjë parti apo koalicion nuk po mundet të bëjë maxhorancën
 5. Kështu ai është shprehur Behgjet Pacolli, kur është pyetur rreth pasurisë së tij dhe nëse ky i fundit është apo jo shqiptari më i pasur në botë. Pasuria ime, normalisht Astrit nuk është për t'u nënvlerësuar për arsye se unë kam punuar. Kam punuar shumë në jetë, unë ia kam dedikuar çdo gjë punës, punës e prapë në fund të ditës, punës, ka thënë Pacolli.

Ja sa pasuri ka Behgjet Pacolli ! Lajme Kosovar

Befason Behgjet Pacolli, ja çka thotë pas akuzave të Ganimete Musliut ndaj Albin Kurtit për vajzën e tij . Nga KosovariPress. March 25, 2021. Në Lajme. 0 0. 0. 0. Shpërndarjet. 289. Shikimet. Share on Facebook Share on Twitter. Kreu i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, ka reaguar pas akuzave të deputetes së Partisë Demokratike të Kosovës Ganimete Musliu, ndaj kryeministrit. Gazeta gjermane Die Welt ka botuar një shkrim ku e portretizon Behgjet Pacollin, ish presidentin e kontestuar dhe ish kreministrin Ministrat më të pasur në qeverinë Haradinaj janë: Behgjet Pacolli, Besim Beqaj, Pal Lekaj, Dardan Gashi, Abelard Tahiri, Shumica e ministrave në Qeverinë e Ramush Haradinajt janë milionerë. Më i pasuri në kabinetin e Haradinajt pa dyshim se është lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, pasuria e të cilit [ Pasuria e ish-zëvendëskryeministrit të Kosovës nuk mbaron këtu. Ai ka aksione në vlerë rreth 500 milionë euro në rreth 20 kompani, në disa prej të cilave ka aksione 100%. Pacolli ka edhe miliona euro të kursyera në banka në Prishtinë. Vetëm në një prej këtyre bankave ai ka të kursyera mbi 4 milionë euro

Ja, kjo është pasuria e Behgjet Pacollit! - Perqasj

Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemi Sa është pasuria juaj? Behgjet Pacolli: Unë gjithmonë kam refuzuar të flas për këtë, mirëpo është e pamundur mos t'ju përgjigjesh edhe pyetjeve të kësaj natyre. Unë sigurisht kam krijuar diçka në jetën time që e kam krijuar vetë dhe lirisht mund të quhem se jam një bilioner, siç thonë, mirëpo askund nuk e kam shprehur, as në sjelljet e mija nuk e kam shprehur atë. Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli sot, ka zbuluar një sekret nga rinia e tij. Ai tha se në këtë ditë.

Behgjet Pacolli - Biografia dhe Vlerësimet - Metrik

 1. e aeroportit të shumëpërfolur të Vlorës. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Pacolli ka shkruar gjatë për këtë fakt, teksa thekson se është i nderuar dhe për të është një privilegj ky besim që i është dhënë. Biznesmeni shprehet më [
 2. Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka treguar sa para ka me vete në emisionin Tete-A-Tete. Pacolli - një milioner, pasuria e të cilit kap shifrën mbi 900 milionë dollarë amerikan, ka thënë se me vete ka vetëm 20-30 euro. Reklame Sonte me vete në xhep kam rreth 20-30 euro, ka thënë Pacolli. Tutje, ai ka thënë se fitimi i milionit të parë nuk e.
 3. istri i Kosovës dhe

Beghjet Pacolli - Collateral damage in an anti-Russia

 1. istrit Albin Kurti. Musliu, duke iu referuar lidhjes së Kurtit me Norvegjinë, prej nga vjen edhe gruaja e tij, tha se fëmijët e krye
 2. istrit Albin Kurti. Musliu, duke iu referuar lidhjes së Kurtit me Norvegjinë, prej nga vjen edhe gruaja e tij, tha se fëmijët e krye
 3. uta më parë.
 4. Behgjet Pacolli. Në këtë listë nuk kishte se si të mungonte kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli që gjatë vitit 2020 ushtroi edhe funksionin e deputetit. Listës së pasurive të Behgjet Pacollit është vështirë edhe t'iu shihet fundi. Ai në pronësi ka një avion privat, e tetë vetura. Përveç patundshmërive që janë në numër shumë të madh, Pacolli ka edhe miliona euro në.
 5. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli konsideron që pasuria më e madhe e tij është ajo se është i rrethuar nga miqtë e vërtetë. Kështu ai është shprehur sonte në emisionin BlicInterview me Astrit Gashin kur është pyetur rreth pasurisë së tij dhe nëse ky i fundit është apo jo shqiptari më i pasur në botë. Pasuria ime, normalisht Astrit nuk.
 6. Biznesmeni nga Kosova, Behgjet Pacolli i është përgjigjur pyetjes së Blendi Fevziut në Opinion për pasurinë totale të tij. Edhe pse ka refuzuar të thotë shumën e saktë ai ka pranuar për herë të parë se ai ka një pasuri disa milardë dollarëshe. Pasuria ime kalon disa miliardë euro. Nuk ua them dot sa saktësisht

Pasuria milionëshe e Behgjet Pacollit - RTV2

Publikohet pasuria e Behgjet Pacollit. Ekonomia June 12, 2018 - 16:36. Lexo detajet. Shpërndaje: Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli vazhdon të jetë politikani më i pasur në Kosovë. Në deklarimin e pasurisë, ai ka deklaruar pasurinë e tij shumë milionëshe me shumicën e pasurisë së paluajtshme jashtë vendit. Ai ka deklaruar në total pasuri të paluajtshme dhe të. Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit: Shtëpi, toka, avion privat, vetura, aksione.. Related Articles. Hercai - Episodi 65 - pjesa 2. Vjosa Osmani: Do të garoj në zgjedhje me një listë të re. Këta janë 6 anëtarët e një familjeje kosovare që vdiqën brenda muajit nga COVID (FOTO) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka pasuri në vlerë prej miliona euro. Vlera.

Pasuria e Behgjet Pacollit Bota Pres

Të dhëna statistikore rreth pasurisë së zyrtarit ndër vit Ja edhe pasuria, e deklaruar nga Pacolli (Foto) Linku i lajmit u kopjua. 22.08.2014 • 01:10. Zëvendëskryeministri në detyrë, Behgjet Pacolli, dihet se është një ndër politikanët më të pasur në Kosovë e kjo vërtetohet edhe nga formularët e deklarimit të pasurisë. Vetëm një pronë toke që ka deklaruar vlerësohet në 7.3 milionë euro, ndërsa një shtëpi po ashtu me 17.6. Publikohet pasuria e Behgjet Pacollit, detaje nga të dhënat e politikanit 14:19, 13/06/2018. Behgjet Pacolli, zëvendëskryeministri i Kosovës, vazhdon të jetë politikani më i pasur në Kosovë. Në deklarimin e pasurisë, ai ka deklaruar pasurinë e tij shumë milionëshe me shumicën e pasurisë së paluajtshme jashtë vendit. Ai ka deklaruar në total pasuri të paluajtshme dhe të.

Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit - Iliria

Kujtojmë se Pacolli ka disa biznese të fuqishme në Kosovë, dhe pasuria e tij numërohet me miliona euro. Fjalët Kyce. Behgjet Pacolli pacolli shtepia ne lugano. Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit? Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes. 8502 votes 53%. 8502 votes - 53% of all votes. PS 28%, 4539 votes. 4539 votes 28%. 4539 votes - 28% of all votes. Nuk do të votoj. Behgjet Pacolli (-) Deputet. Armend Zemaj (-) Ministër në Ministrinë e Shëndetësisë. Agim Kikaj (-) Deputet. Usmen Baldzi (-) Zëvendës Ministër i Zhvillimit Ekonomik. Endrit Shala (-) Deputet. Ekrem Hyseni (LDK) Deputet. Jashar Çukiq (-) Zëvendës Ministër i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural. Rasim Selmanaj (AAK) Deputet. Florent Hoxha (-) Ish Zëvendës. Behgjet Pacolli i pakënaqur që po zbulohet pasuria e tij në kohë pandemie. 11/08/2020 | 19:51. Deputeti i AKR'së, Behgjet Pacolli, është shprehur i pakënaqur që deklarimi i pasurisë së tij po qarkullon nëpër medie. Ai thotë se në kohë pandemie dhe krize financiare nuk na duhet të tregojmë se çfarë kemi më tepër në jetë. Shikoj shumë komente dhe artikuj në media. Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit: Shtëpi, toka, avion privat, vetura Blerta Spahiu. June 7, 2019. 0 Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka pasuri në vlerë prej miliona euro. Vlera e pasurisë së paluajtshme që ai ka në pronësi jashtë Kosovës është rreth 125 milionë euro. Vetëm avioni privat i Pacollit kushton rreth 10 milionë euro, derisa hoteli në të cilin.

Shtëpia e Behgjet Pacollit - Video Eksluzive - YouTube

Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit - Gazeta Expres

Pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund. June 6, 2019 | Tweet. Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë së paluajtshme që ai ka në pronësi jashtë Kosovës është rreth 125 milionë euro. Ai ka edhe një avion privat që kushton 10 milion euro, ndërkohë që në Kosovë ka. KOSOVË - Ish-zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli, së fundmi ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në atë çfarë ka deklaruar ai ka pasuri në vlerë qindra miliona euro. Ai është zotërues i një avioni privat që kushton gati 10 milionë euro, dhe pronar i një hoteli që kap shifrën prej 42 milionë eurosh Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka treguar sa para ka me vete. Pacolli - një milioner, pasuria e të cilit kap shifrën mbi 900 milionë dollarë amerikan, ka thënë se me vete ka vetëm 20-30 euro. Sonte me vete në xhep kam rreth 20-30 euro, ka thënë Pacolli. Tutje, ai ka thënë se fitimi i milionit të parë nuk e impresionon edhe aq. Nuk më. Behgjet Pacolli (-) Deputet. Salim Jonuzi (PDK) Kryetar Komune. Glauk Konjufca (VV) Deputet. Gazmend Muhaxheri (LDK) Kryetar Komune. Naim Fetahu (PDK) Deputet. Agim Çaka (-) Ish Zëvendës Ministër. Islam Pacolli (AKR) Deputet. Abdulhadi Krasniç (KDTP) Kryetar Komune. Cerim Bajrami (-) Zëvendës Ministër i Tregëtisë dhe Industrisë. Halil Matoshi (-) Zëvendës Ministër në Ministrinë.

Behgjet Pacolli tregon sa para mban me vete në xhepat e

Behgjet pacolli tere pasurine e ka 100% prone private pa interesa dhe kredina bankare . Ne kohen kure filloij te ndertoij hotelin e tije private ne zvicerr me 100% vete financime private po ne ate kohe filloij edhe nje sulm mediatike ketu ne zvicerr se si pacolli po ndertone hotel qindra milionesh pa kredi Pro rusi mafioz Behgjet Pacolli presion dhe shantazh mbi KQZ-në për t'i siguruar vend deputeti në Kuvendin e Kosovës. Naim Miftari . 20 shkurt 2021 - 09:14; Shkruan: Naim Miftari. Mos të harrojmë se ai është i vëllazëruar me Bora Millosheviqin, ambasadorin serb në Moskë, vëllai i Sllobodan Millosheviqit dhe i cili e ka lidhur Pacollin me Boris Jelcinin dhe me kryetarin e San. Behgjet Pacolli është zëvendëskryeministër i parë dhe ministër i Punëve të Jashtme në Qeverinë Haradinaj. Pacolli llogaritet njëri ndër personat që ka pasurinë më të madhe në Kosovë. Për shkak të pasurisë, ai nuk shpenzon para nga buxheti i shtetit për derivate. Kështu të paktën kanë thënë në Ministrinë e Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli padyshim është një nga shqiptarët më të pasur në mos më i pasuri. Ai në deklarimin e fundit të pasurisë ka deklaruar miliona para në aksione por edhe para të gatshme. Ndërkohë bie në sy aeroplani privat i tij në vlerë prej 18 milion eurosh. Shuma totale e pasurisë së tij kap shifrën e 340 milion eurove ndërsa ndër to.

 • Katzen Trockenfutter.
 • War quotes.
 • Jocuri cu among us.
 • TOPModel Mäppchen müller.
 • APA 2020.
 • NOBITE Verdünner.
 • Nym i.
 • HPL Platten Wikipedia.
 • Welche Pflichtangaben muss eine Rechnung enthalten.
 • Xenogene Transplantation.
 • Professionelle Visitenkarten Beispiele.
 • Moped Englisch Google übersetzer.
 • Archäologische Stätten Schweiz.
 • Lehrmaterial Fahrschule Kosten.
 • Fallout 76 leitungsknotenpunkt Bauplan.
 • Bullet For My Valentine new album 2021.
 • EBay Kleinanzeigen Kiel.
 • Goldschmuck aus Dubai online kaufen.
 • Smart Home Kamera Innen Basic Bedienungsanleitung.
 • Perlenhochzeit Kranz.
 • Unterschied PD und Prof.
 • Xbox One menü lädt nicht.
 • Wildtiere im Zirkus unterrichtsmaterial.
 • Rosamund Miss Marple.
 • SAE J1772 Level 2.
 • Weidenkorb grau Groß.
 • EBay Kleinanzeigen Kiel.
 • Leinwand spannen.
 • Siemens Auswahltag.
 • Balayage selber machen mit Kamm.
 • Heiligenberg Heidelberg rundweg.
 • Test Awin.
 • Rehaklinik Schönberg Gunten.
 • Waldkindergarten Team.
 • Compass oldenburg.
 • Ich bin enttäuscht englisch.
 • Inoroll Amazon.
 • Wunschzettel Vorlage Erwachsene.
 • Schokakola Wirkung.
 • Die falsche Route mit dem Auto einschlagen.
 • Aplicatia my vodafone.